Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet egyenesebb?

Hogy lehet egyenesebb?

Figyelt kérdés

Hogy tudom a félgöndör hajamat hullamossá tenni hosszútávra természetesen?

Amikor kisebb voltam hullámos vagy nagyon régen egyenes volt. Hogy tudom azt a stílust visszakapni?

Köszönöm a válaszokat 😊



febr. 21. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem teljesen értettem, egyenesre vagy hullámosra szeretnéd?
febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

"hosszútávra természetesen"


Fenti kritériumok mellett csak egyetlen opció maradt: le kell vágni rövidre, s majd akkor nem tud tekeredni mint a régi telefonvezetékek

febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 hullamosra

#2 azért annyira nem tekeredik csak a végi jobban visszaugrik, mint szeretném (amugy nem igazán hosszú)

febr. 22. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:

A másodiknak igaza van, hosszútávra sajnos nem hinném, hogy lehet természetesen.

Az talán tud segíteni, ha hajmosás után, szárítás közben úgy fésülöd, ahogy szeretnéd hogy maradjon, esetleg egy kis hajlakkal lehet rögzíteni

Talán az még beválhat, ha a nedves hajadat betekered vagy csavarókat raksz bele (amilyen hullámosra szeretnéd olyanokat), de ez sem lesz nagyon tartós valószínű.

febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy.


De úgy tudom hogy a hosszú haj azért nem tud annyira göndörödni, mert a súly lehúzza, szóval ha rövidre vágatod göndörebb lesz

febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!