Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha megnő a hajam a súlya...

Ha megnő a hajam a súlya miatt egyenesebb lesz?

Figyelt kérdés
A hajam most már leér az arcom közepéig, de amikor megszárad ( mivel nekem hullámos a hajam) visszagöndörödik, de annyira, hogy néha még a szemem vonalában sincs a vége, hanem valahol a szemöldökömnél. SZóval laza 1-2cm-vel kisebbnek tűnik. Ezt elnövi a hajam?

2016. ápr. 23. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak hullámos, de nem göndör, akkor ha megnő a legteteje valóban egyenesebb lesz/lehet a súly miatt, de az alja ugyanúgy begöndörödik. Persze ez sokmindentől függ, a töredezett haj kicsit jobban göndörödik stb.
2016. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem amikor vállig érő hajam volt, akkor mindig össze vissza kukorodottt, göndörödött..megőrültem tőle.

most hát középig ér.nem modnom,hogy a vége sosem göndördik be, de sokkal egyenesebb a hajam,van amikor azt hiszik ki is van vasalva, pedig nem használok hajvasalót.

a kulcs szerintem ott van, hogy ne legyen lépcsőzetes meg tépett. azok jobban bekukorodnak meg állnak össze vissza, ha csak kifésülöd, de nem egyenesíted,formázod.

míg egy egyenesre levágott haj praktikusabb szerintem

megszárítom,megfésülöm és kész a haj.mindennapokra tökéletes.

2016. ápr. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is göndörödött, most mell alá ér a hajam és majdnem szögegyenes (nem kell vasalnom sem) Csak a fufrumat mert 1-2 laza tincs göndörödik :)
2016. ápr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor egybeért a hajam nekem is olyan volt, mintha kivasaltam volna. Utána megtépettem... és azóta össze vissza kiáll kunkorodik stb.
2016. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!