Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót ajánlanátok?

Milyen hajvasalót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egy hajvasalót keresek, olcsó árkategóriában. Nem akarok rá sokat költeni, de félek, hogy a nagyon olcsó rossz minőségű lenne. Nem tudom pontosan milyen árban lehet jót találni, de én ilyen 5000 Ft alá gondoltam.

febr. 24. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy manapság már az olcsó kategória is inkább 8-10 ezer környékén van, mintsem 5 ezer alatt... Mármint 5 ezer alatt is vannak noname termékek, de én inkább pár ezerrel többet rászánnék, mintsem olyat vegyek. Van a közelben Mediamarkt? 6000 környékén ott már van Remington. Illetve olcsóbban vannak Sencor hajvasalók, de nekem azokkal nincs személyes tapasztalatom, és azért 3 ezer forintért nekem az nem tűnik túl csábítónak, de pl. a Sencor SHI 131GD-ről vannak azért jó vélemények a neten, de én tuti, hogy inkább 6 ezerért a Remingtont venném. De legalább a Sencor nem noname, mint a többi 5 ezer forint alatt, szóval akkor már inkább a Sencor termékei közt nézz körbe.
febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lidlben vettem kb 1 éve 3000ért. Hajvágáshoz használom csak, de kiválóan működik
febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!