Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van ennél jobb alumíniumsó-men...

Van ennél jobb alumíniumsó-mentes dezodor?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm ezt ajánlotta nekem, viszont ez sem kétezer forint már, hanem több mint a duplája postával.


Kipróbálnám a streszes csöpögő! izzadásomra (ha egyáltalán van értelme arra), de a tryiclosan nevű összetevő elbizonytalanított.


[link]



febr. 25. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már több mint 10 éve ezt használom és kedvezményesen vásárolom a forevertől.

febr. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez oké, de semmitmondó válasz.

Mennyiért jutsz hozzá?

Triklozán nem zavar?

febr. 26. 05:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2.819-Ft-ba kerül a kedvezményemmel.

Nem zavar.

febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáltam már korábban és nem rossz, az illatát kifejezetten szerettem, de nyáron meg mozgalmasabb napokra ez nekem kevés volt. Hidegebb időben meg itthoni lazább napokra használtam, arra bevált, csak drága és nehéz beszerezni, ezért lecseréltem egy drogériásra (Lactovit-esből a fehér kupakos stift). Hatásra az is ilyesmi.

Olyan aluminiummentes dezodort sajnos még nem találtam, ami izzadósabb napokra is jó. Pedig nem is vagyok nagyon izzadós.

febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hármas!

Értem utolsó, köszönöm!

febr. 26. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!