Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon erős izzadás gátló...

Nagyon erős izzadás gátló dezodort? Nem baj, ha drága, de legalább 8-10 óráig tényleg oldja meg, hogy ne legyen testszagom…

Figyelt kérdés

2023. szept. 20. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Nincs olyan, ne hidd el amit a reklámok mondanak. Ha légkondis irodában ülsz, akkor esetleg, de ha fizikai munkát végzel, max 1-2 óra.
2023. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 winR ***** válasza:
Férfi, női?
2023. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Részben fizikai munka, de az a baj hogy pajzsmirigy túlműködésem van és jobban izzadok mint mások, a kollégák emiatt pedig elkezdtek cikizni… Olyanok amúgy akik alattam dolgoznak. De a feletteseim fülébe is eljutott, hogy büdös vagyok és már rám szóltak hogy csináljak valamit.
2023. szept. 20. 13:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, hogy férfi vagy női, vagy uniszex, csak használjon.
2023. szept. 20. 13:18
 5/11 winR ***** válasza:
100%
Én pl. eléggé izzadós vagyok, még el sem indulok otthonról, már izzad a hónom alja. Nekem az Old Spice Whitewater Deo Stift vált be. Még a nap végé sem vagyok tőle büdös, pedig pl. bringázok nyáron 30+ fokban, izzadok egy csomót, mégis hatásos. De használni olyan semleges stiftet is, ami olyan, mintha púderrel kennéd magad, de az is nagyon jó, attól sem szagosodok.
2023. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Rexona maximum protection

Egyém másik, semmi nem használt ezen kívül.

2023. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én genetika miatt izzadok. A cien men dezodort ajánlom a férfi vagy, secret és lady speed sticket. És esetleg a rexona is jó, bár nekem picit szárította a bőrömet
2023. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
és arra gondoltál már, hogy a probléma forrását kéne kezeltetni? gyakori mosakodás, természetes anyagú ruhák viselése. meg mondjuk lehetnél jófej és kinyithatnád az ablakot.
2023. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Oldspice
2023. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Axitrans
2023. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!