Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet a megoldás a hajamra?

Mi lehet a megoldás a hajamra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régóta gondolkozom rajta hogy megkérdem mi segithet a hajamon, az a helyzet én tavaly ilyenkor le vágattam a hajam fokozatosra és még mindig nem nőtt vissza és olyan hogy abba a reszbe ahol le van vagva nagyon tonkre ment a hajam:(

Elosszor is az a baj hullamos hajam van es regebben annit fesultem es vasaltam hogy nem allnak ossze a hajszálak tincsbe es nagyon csunya és dús csatolok képet

[link] itt rogton hajmosas utan van

[link] ez pedig mai 2napja mostam de latszik hogy nagyon eláll az a rész mikor előre teszem

voltam fodrasznal egy hete es le vagta ahol szukseges o is megnezte azt mondta nem tudja mi van a hajammal hogy igy nez ki csak ne vasaljam es ennyit mondott sajnos:(

Kulomben nagyon sok mindent probaltam a hajamra tenyleg es igyekszem hogy minnel szebb legyen de sajnos ide vezetett szoval kerlek segitsetek mit lehetne ezzel kezdeni annyi meg hogy kombinalt a hajam…


febr. 28. 06:56
 1/10 A kérdező kommentje:
+A végei állnak el
febr. 28. 06:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit varsz? Sokszor mosod, egeted, vasalod, szaritod, nyilvan megsinyli ezeket. Javaslom, par hetig hagyd magara, hogy egeszsegre kapjon. Heti egy mosas, termeszetes szaradas es majd magahoz ter.
febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Azért ilyen, mert nem egyenes. Nekem is ilyesmi. Én megnövesztettem egyforma hosszúra, mert akkor nincs minden rétegben hajvég.

Szerintem a második képen tök jó a hajad. Nekem is frissen fura, kiáll a sok szál. Másnap már jó.

Szárítsd be hajkefével, hogy rendezettebb legyen, vagy pedig hajszárítás után fésüld át meleg levegős hajformázóval.

Az hülyeség, amit a 2. írt. semmi baja nem lesz a hajmosástól. Heti 2-3 mosás teljesen normális. Sokan naponta mosnak hajat. Szárítani meg muszáj, akinek ilyen haja van. Ez nem pár szál, vékony, egyenes haj, ami szépre szárad a levegőn.

febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De örülnék én ilyen hajnak 😅


Facebookon a tudatos hajápolók csoportjában kérdezd ezt inkább

febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ❣️
febr. 28. 10:36
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen nekem se all annyira ki mosas utan egy nappal, ilyen:

[link]

febr. 28. 11:00
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Nullásgép.
febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a hármassal, ha beszárítod nagyon szép hatást érhetsz el. Ha mégis úgy érzed hogy sérült, ajánlom hogy mosás előtt pár órával kend be a hosszát kókuszolajjal. Én fél éve használok rá, azóta sokkal puhább és kevésbé roncsolja a víz. Meg nyílván ne spórolj a hővédővel
febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem csúnyább volt, szóval megváltoztattam az egész rutinom :) a tiéd szép :)

Én levágattam, épp csak váll alá ér, és átálltam gyógynövényes, szilikon-és szulfátmentes cuccokra. Legtöbbször csak picit kinyomkodom a vizet, aztán megszárad magától, nekem sokkal szebb lett, hajmosás utáni reggel körkefével kifésülöm, aztán picit tincsesítek kézzel, 2 naponta mosom.

Az biztos, hogy a vasalást abbahagynám, nagyon csúnyán törni tudja a hajat :(

márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem hanyagolnám a hajszárítót, atyaúristen, mennyi idő lehet, míg ennyi haj magától megszárad, és azalatt milyen boldogan viháncolhatnak a nedves közegben a gombafélék (-korpa lesz belőle) vagy milyen szépen fázhat a fej (nem fűtök floridai hőmérsékletre).


A fenti tippek egyébként jók, de ne kombináld őket össze, mert a mindenmentes sampon nem biztos, hogy olyan hatékonyan oldja a kókuszolajat, ahogy kéne, ha felrakódik, akkor meg csúnya lesz.


Hajat mosni a fejbőr egészsége miatt kell, olyan gyakran, ahogy a fejbőr igényli, pl. bezsírosodik, viszketni kezd, stb.. A hajvéget nem kell samponozni, az a samponhab lemosása közben kap elég tiszítást. Így használva egyébként sem nagyon szárítja a hajhosszt a sampon, a "szulfátos" sem...

(...de: a sampon nem attól lesz jó vagy rossz, hogy van-e benne szulfát vagy nincs, hanem attól, hogy a formula egésze mennyire felel meg a te hajad-fejbőröd igényeinek. Van jó szulfátos és rossz biogyógynövényes mindenmentes is, és fordítva is.)

márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!