Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A száraz hajamra mi lenne a...

A száraz hajamra mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon dús, erős, vastag szálú hajam van.

Általában WU2-vel mosom, mert azzal kevésbé zsírosodik(bár már egyre jobban, sajnos).

vettünk ilyen kókuszos hajápolót(sokan ajánlották a kókuszosat), de valahogy nem hatott. Ajánlott a fodrász ilyen hajvégápolót, szerinte azt kellene, azt is kipróbáltam, amit a boltba ajánlottak, az se hatott. Volt száraz hajra való balzsamom, az se... A fodrász ha megcsinálja ragyogó, puha, sejmes hajam van...

Mit kellene rátennem? Gondoltam, hogy ilyen mézes pakolást, de félek, hogy a méz nem jön ki...

Mi lehet a megoldás a sejmes, nem szálkás hajért?:(


2013. máj. 10. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ami nekem bevált, az ez: [link]

És ez: [link]


Ha zsírosodik a hajam, akkor hintőport szoktam használni, így 1-2 nappal ki tudom tolni a hajmosást.

2013. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olivaolaj nagyon jó rá, meg én langyos tejes-mézes pakolást is szoktam rátenni. A méz könnyen kijön a hajból, az olaj nehezebben.

A WU2 meg nem épp egy jófajta sampon, szóval ezt cseréld le mindenképp, ha zsíros a hajad arra jó lehet a koffeines Balea vagy a Naturland kénes sampon.

2013. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!!!! :)
2013. máj. 10. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!