Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolizok, ha takarítàsnàl...

Szolizok, ha takarítàsnàl fehérítő megy a bőrömre attól fakulok? Remélem nem.

Figyelt kérdés
Utána gyorsan bo vízzel lemosom

márc. 2. 12:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Van az ilyen hypo meg fehérítők nem csinálnak bajt a bőrrel meg a hajjal csak le kell mosni.?
márc. 2. 12:48
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menjen a bőrödre.Védelem gyanánt megteszi a gumikesztyű.
márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De nem vagyok ügyes takarításba és a kesztyű alà folyott
márc. 2. 12:53
 4/14 A kérdező kommentje:
De a színt nem viszi le?
márc. 2. 12:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4


Esetleg a kénsav vagy a sósav az leviszi..A bőröddel együtt.

márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Nos nem vagyok egy szolimester, soha nem jártam, de tudtommal nem egy réteg szín képződik a bőrödön, amit le lehetne vinni, hanem megsül a bőröd, azért barnább, ezt nem fogja vegyszer “levinni”, de természetesen színelváltozás lehet az irritáció miatt, ami gondolom visszaáll normálisra, ha elmúlik.
márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

6


Hát szerintem az régen rossz ha megsül valakinek a bőre..

márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
7 Persze, de ez történik🤷‍♀️ Azért barnul, mert ég. Ahogy a csirke a sütőben. Pont emiatt néz ki az összes szolis meg állandóan napozós ember idővel 10 évvel öregebbnek a koránál, mert szétégetik és kiszárítják a bőrüket éveken keresztül, télen-nyáron.
márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A barnító krémet lehet, hogy kifakítaná, de a szolit nem fogja, az ugyanis nem csak felületi barnaságot ad, ugyanúgy barnít, mint a nap. A nap okozta barnaság sem kopik le a hypotól.
márc. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Sztem inkabb a hypoba nyulkalj,mint a szoliba. Az rakkelto,es mar nem is divat.
márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!