Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igénybe vett, töredezett,...

Igénybe vett, töredezett, vékony szálú hajra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kb a hónaljamig erő hajam van. Úszni járok hetente legalább háromszor ami klóros vizet és heti legalább háromszori hajszárítást jelent. Vékony szálú és eléggé töredezett a hajam, nem csak a legvégén, hanem a fejem tetején is állnak ki ilyen kis hajszálak. Nem tudom hogy mit kéne vele kezdeni. Tudnátok valamilyen terméket ajánlani? Még annyi, hogy nem vagyok zsíros haj típusú, 4-5 naponta mosom a hajam, néha az uszodában edzés után. Azért kérdezem meg itt, mert ebben a témában nem igazán vagyok otthon. Hajat mosni meg úgy szoktam, hogy kétszer sampon, után balzsam.

márc. 4. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ha éri a klóros víz a hajadat, akkor mindenképp moss hajat az úszás után.
márc. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olaplex!

Én a 3-ast használom, ez hajmosási előtti kezelés, az 5-öst (ez balzssm), és a 7-est. (Hajolaj). A balzsam szerintem hanyagolható, abból más i megteszi, de nekem az olaja például aranyat ér.

márc. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden hajmosás előtt olajozom a hajamat. Évekig a wella olaját használtam hajmosás előtt és után, vagy kókuszolaj, olivaolaj külön külön vagy keverve hajmosás előtt, és wellát a végén. Most E vitamin olaj, rozmaringolaj, argánolaj megy a fejbőrömre és a hajvégeimre, ezeket váltom vagy keverve teszem fel. Szálkásodásra, töredezésre hajlamos a hajam, nagyjából kéthavonta vágatom. Én is kipróbáltam a difeel márkájú olajokat, nekem beváltak, elég kevés belőlük hajmosás előtt. Egy hónapja használom őket, egészségesebb a hajam. Erős az illata mindnek, de ki lehet bírni.
márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!