Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj+kókuszolaj+olívaol...

Ricinusolaj+kókuszolaj+olívaolaj? Nyerő lehet ez a kombináció?

Figyelt kérdés
A hajam száraz, fénytelen, könnyen törik. Valahol olvastam ennek a három olajnak az együttes használatát, szerintetek beválik, esetleg próbálta már valaki?

nov. 26. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem fogsz vele, mindhármat szokták hajpakolásként felrakni! Én csak a kókusz+ ricinust kevertem, de nem hangzik rosszul bele az olivaolaj sem! Nekem a kókusz+ricinus sokat segített, nőtt is tőle a hajam.
nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kevesen tudják, vagy csak a közösségi média miatt nem akarnak belenézni, de a tiszta olajak valójában nem hidratálnak, táplálnak. Önmagukban semmit nem csinálnak. Egyetlen feladatuk a haj simítása és lezárása, hogy benne maradjanak a bevitt tápanyagok, amiket pakolásokkal, maszkokkal, leave-in termékekkel viszel be.
nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vitamin, fehérje dúsabb étkezéssel sokat tudsz rajta javítani, illetve a mindennapos hajolaj használat segíthet, hogy napközben ne törtön meg annyira, rugalmasabb maradjon a hajad.


Derékig érő sötét szőke hajam van és nekem nagyon sokat segített az életmód váltás, plusz, hogy minden este lazán befont hajjal alszom és reggelente olajozom, illetve két hetente kókusz olajozom hajmosás előtt + rozmaring olaj.

nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!