Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Schwarzkopf Live Electric...

Schwarzkopf Live Electric Blue összekeverése oxival!?

Figyelt kérdés

Véletlenül ezt a terméket kaptam,nem amit eredetileg használtam (Blue Mercury),a hajam jelenleg középbarna (hajtőnél, "babahaj"nál,hajvégeknél világosabb barna árnyalatú)

Olvastam,hogy a krémet magában kell felvinni a hajra,ha pasztell hatást szeretnék akkor 1 hozzá járó balzsammal összekeverni..Nos,tartok tőle hogy önmagában nem fogná be csak maga a színezőkrém a hajam,(sokan írták, hogy egyébként is tempera állagú) van oxim,9%os,abból esetleg keverhetek bele,hogy valamennyire fogjon is rajta? 1:1,1:1,5 arányban?

Holnap lenne a "festés" előre is köszönöm szépen a válaszokat!



márc. 5. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverd oxival, ez a festék egyszerűen nem erre való.
márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
90%
Ez direkt színező, nem kell semmivel keverni de a barna hajadat sem fogja szépen befogni.
márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az emberek egy részét.

Miért akar mindent érvényteleníteni és egy világosan leírt használati utasítást is "kicselezni"?

Egyszerűen van, amihez nem ért mindenki. Te például a fodrászathoz és a színező (kimosható divatszínek), festék közti különbséghez.

Ne keverd semmivel, csak a balzsammal.

Ismerem a terméket nekem a shoching pink volt sokáig. Elég intenzív magában is, a balzsam nélkül.

A kék sem lehet kivétel.

Értsük meg, a legintenzívebb mindig a viszonylag színtelen és nem sötét alapszínű hajon lesz minden divatszín.

márc. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek a választ,ment a zöld kéz!

Nincs keverés,meglátjuk a végeredményt,picit reménykedem..:)

márc. 6. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!