Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szakáll beültetést végeznek...

Szakáll beültetést végeznek Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen áron?

márc. 7. 02:23
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Filctoll.
márc. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Igen. Írj priviben.
márc. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Nem
márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy időben nézegettem en is, Budapesten csinálnak. Habar nálam végül oka fogyottà vált a dolog, a minoxidill kB egy ev alatt megoldotta a dolgot.
márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. A minoxidilt azt magában használtad? Mennyi szakállad volt előtte?
márc. 12. 12:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Államon volt csak meg gyenge bajusz. Egeszen teljesnek mondható szakallam lett egy év után. Habar nekem szaritotta a folyadék a borom mert alkoholos oldat, kellett vennem hidratáló krémet melle. Utana lecsereltem habra avval mar nem volt semmi gondom.
márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem milyen minoxidil habot használtál? Én a Kirkland 5%-os habon gondolkozok hogy kipróbáljam.
márc. 16. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt használtam
márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
márc. 17. 12:39
 10/10 anonim válasza:
Én kb fél éve használom az 5%-os kirklandet, de én is váltok majd habra mert nagyon szárad a bőröm. Viszont nekem nagyon bejött, a semmiből (tényleg volt kb 6 szőrszál az államon, és 10 a bajuszomon) már egész látható eredményeket profukált. Jó fényben, tükörben látszik, hogy mindenhol vannak szőrszálaim, csak gyengék. Szerintem még egy fél év, és egészen vállalható szakállam lesz. Ha érdekelnek az eredmények, írj privátban, tudok progress képeket küldeni, tényleg működik😁
márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!