Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretitek a Balea tusfürdőket?

Szeretitek a Balea tusfürdőket?

Figyelt kérdés

Mindig olyan szép a csomagolásuk, az illatuk is nagyon jó, viszont fürdés után semmi nem érződik már belőle.

Nektek mi a véleményetek ha használjátok?



márc. 15. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ár-érték arányban a legtöbbjük elfogadható.
márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez igaz.

Amit a héten vettem, annak olyan az illata, mint egy citromos sütinek. Csak jó lenne érezni fürdés után is. Sajnálom, hogy nem így alkották meg. :(

márc. 15. 12:09
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%
Én szeretem, vannak illatok, amiket időről időre újraveszek. Az nem zavar, hogy nem érzem utána, rajtam nem szoktak megmaradni a tusfürdők illatai. Arra használok parfümöt.
márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából attól függ. Szerintem a legtöbb tusfürdőnek nem marad meg az illata, ha drága, ha nem, legalábbis én magamon így tapasztalom. Én azt mondom a Baleára, hogy arra tökéletes, hogy az ember tisztálkodjon vele, HA nem érzékeny a bőre, hanem átlagos, normális, nem száraz, nincs semmi bőrproblémája. De ha már van valami bőrprobléma, vagy száraz az ember bőre, akkor érdemes más tusfürdőt használni, mert a Balea nem hiszem hogy sokat segítene. Amúgy szerintem ha annyira fontos az illat, akkor inkább próbálj meg olyan testápolót találni, szerintem azoknak az illata hajlamosabb tovább megmaradni, mint egy tusfürdőé.
márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kiszárad a bőröm tőlük, de sosem tudok ellenállni :S
márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként használtam, már nem szeretem őket, szerintem sokat romlott a minősége. Szárít és alig habzik.
márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
63%

Én is használom a citromos-sütiset. Van kézkrém is belőle, még nem próbáltam, de ha testápolóként használod biztos megmarad az illat.

Én is nagyon szeretem az illatát.

21/L

márc. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nagyon szárítja a bőrömet, de ha valakinek nincs ilyen problémája, akkor ár-érték arányban egy teljesen jó tusfürdő, sok féle van és tényleg jó az illatuk. Amúgy rajtam se volt tartós, amit korábban próbáltam, szerintem 5 perc után nem érződött már, de végülis egy tusfürdőnek nem is az a dolga.
márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi nektek a sok véleményt!! :)


Nekem szerencsére nem szárítja a bőröm. Az is igaz, hogy nem nagyon habzik.


#7: Tényleg van ilyen kézkrém is?? De jó, hogy mondod!! Én ebbe az illatba most beleszerettem teljesen. :D

márc. 16. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!