Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 40+ nőnek milyen arckrémet...

40+ nőnek milyen arckrémet ajánlotok. Vegyes bőrtipus száraz és zsíros?

Figyelt kérdés

márc. 20. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Mixa Anti-Imperfection hidratálókrémet használok, nem egy drága kategória. Nekem bevált, nem áll a zsír az arcomon tőle pl...
márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
márc. 20. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Weleda rózsása


Sukin hidratáló kréme



Én ezt a kettőt szoktam venni, picit drágábbak, de nagyon jók. Nekem érzékeny és száraz az arcom, szóval ezek nem irritálják, és nem tömik el.

márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami luxusmárka körül keresgélnék, persze nem kell a La Prairie vagy a La Mer félmilliós arckrémeit választani, de 40-50 ezerért már van jó.
márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem pont arckrém, de szerintem többet ér:

Én Happy Face arctisztító maszkot használok, de ne egy klasszikus arcmaszkra gondolj alatta, amit le kell tépned a bőrödről.

Ezt nagyon egyszerű használni és a végén csak le kell mosni.


Most már egy jóideje csak ezt veszem és mióta használom azt érzem teljes megújulás. Sokkal puhább és fiatalosabb az arcbőröm tőle, amit ráadásul nem irritál (pedig érzékeny).


Írd be a Google-ba, hogy "Happy Face arcmaszk" és megtalálod.


Én mindenkinek jó szívvel ajánlom :)


45/N

márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!