Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Karácsonyra 30 éves férfi...

Karácsonyra 30 éves férfi ismerősöm arckrémet szeretne ajándékba. Nagyon száraz a bőre, eddig még nem használt semmit. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

dec. 2. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Ajánlom gyógynövényes boltban kapható Körömvirágkrémet , vagy a Kamillás krémet mind kettő kiváló száraz bőre ár olyan 1200-ft körül van .
dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
hidratálókrémet. Csak a pénztárcád szab határt, párszáz forintostól a csillagos égig minden árban van.
dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Én vegán, mindenmentes arckrémet vennék.
dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
28%
Vannak nagyon jó ilyen mindenmentes krémek. Mi pl. Isana pure tégelyeset használunk mindketten párommal de az a nagyon száraz bőrre télen lehet, hogy nem elég.
dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenmentesnél vigyázz, hogy ne legyen allergiája. Nekem soha semmi bajom nem volt drogériás aloe vera tartalmú krémekkel, az ellenőrizetlen biovegántiszta aloe vera spraytől azonnal piros kiütésekkel lettem tele.
dec. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!