Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mire figyeljek tartós szőrtele...

Mire figyeljek tartós szőrtelenítás előtt?

Figyelt kérdés

Régóta gondolkodom, hogy meg kellene csinálni. Sajnos szőrös típus vagyok, nagyon világos bőrű és sötét, erős szőrszálú (nő vagyok).

Gondolom itt is vannak kóklerek, új és régebbi, jobb és rosszabb technológia. Mit érdemes keresni? Mire érdemes figyelni? (Debrecenben keresnék)

Elég érzékeny bőrű vagyok. Lehetséges, hogy emiatt nem is ajánlott nálam megcsinálni? Az államat szeretném megcsinálni elsősorban. Viszont szinte mindig valahol gyulladásban van. Sok pici fekete pont és az állam 2 széle körülöttük kipirult.


márc. 20. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Mosakodás, fertőtlenítés
márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyulladt, sérült bõrt nem lehet gyantázni, mert éget. De ezt azér ki lehet kerülni ha csak 1-2 ilyen folt van.


Smink, önbarnító, krémek ne legyenek rajtad ott.


Néz meg az értékeléseket Google-n stb.


A minimum higénia az lenne, hogy kesztyű legyen rajta, ne használjon újra dolgokat, törölje le az ágyat és legyen rajta papírlepedõ.

Viselkedés terén meg legyen kedves, ne kritizáljon kérdés nélkül (néhányan azt hiszik, azzal, hogy fikázza a hajad vagy a szemöldököd, majd megnyer arra is), és legyen zártabb intimebb tér (hogy ne a fél utca a te urrlukadba nézzen bele).



A gyanta után kapni szoktam valami nyugtató krémet vagy zselét, ami hideg. De még így is sokszor piros vagyok ott, szal ne randira menet menj gyantáztatni.

márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*nem gyantázni, lézerezni bocsi. De egyébként ugyanaz. Picit éget, kb mintha befőttesgumival csapnánank meg.
márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bikini vonalat lézereztek. Szinte mindig gyulladt volt eleinte, ezért is döntöttem a lézer mellett, de simán megcsinálták. Nekem baromira fájt, ezerszer jobban mint a gyanta, pláne ahogy egyre közeledett az intim részek felé. De biztos minden testtájon más.

Azt nem tudom sajnos hogy lehet kiszűrni a kóklereket. Annyi szalon van, nehéz választani.

márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a száj körül. Nem fájt annyira, de sz@rt se ért.


IPLre menj ha jót akarsz

márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!