Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik arcradír ilyen?

Melyik arcradír ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan arcradírt keresek ami csak krém (arra gondolok hogy nincsenek benne azok a kis bogyók vagy mik) és meg kell várni amíg megszárad utána pedig vízzel le kell mosni. Egy kozmetikus alkalmazta mikor nála voltam, de már nem beszélek vele, kellemetlen lenne csak ezért megkeresni. Valaki tudja hogy milyen márka forgalmaz ilyen fajta arcradírt és körülbelül milyen áron? Ha lehet akkor Rossmannon vagy Dm-en belül szeretném ha elérhető lenne. Ha van akkor tubusos vagy tégelyes formában keressem?



márc. 21. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ez engem is érdekelne, régebben használtam, kifejezetten jó volt, a mostani szemcsések csak felsértik a böröm.
márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Összességében 3 féle hamlaszto van.

A bőrradir, ami szemcsés, a kémiai(aha-bha savak), ezekből már egész sokféle van drogériában és tonik-szerum sűrűségűek és ezeken kívül van még az enzimes peeling. Szerintem te ezt az utóbbit keresed. Ilyennel még nem találkoztam drogériában. Egy márkát tudok akinek lehet, az a solanie. Vagy beírod Google-ba, hogy enzimes peeling, hátha kiad valamit.

márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
NEm, nem enzimes volt, hanem mechanikusan müködött, a börre rászáradt félig, amikor ledörzsölti az ember, az elhalt börrészecskéket viszi magával.
márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Enzimes pedig.
márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki tud ajánlani név szerint ilyen terméket?
márc. 22. 08:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Dr. Irena Eris, ez konkrétan krémes.

Vagy vannak por enzimek, amiket pár csepp vízzel masszává tudsz alakítani. One, two free

Én ezeket ismerem, használtam, de a Google biztos ad ki drogériás termékeket is.

márc. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen<3
márc. 22. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!