Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem fogja kicsapni a bőrömet...

Nem fogja kicsapni a bőrömet a niacinamid?

Figyelt kérdés

10% szérumot vettem az ordibarytől. Sokan ódákat zengettek róla, de voltak akik arra panaszkodtak, hogy csúnyább lett a bőrük a niától.

Nekem régen csúnya bőröm volt, tényleg pattis volt az egész fejem tiniként, most már nincsenek. Maximum menzesz előtt jön 1-2 darab.

Inkább az orron lévő tág pórusokra és pigmentáció miatt használnám. Viszont nagyon félek attól, hogy kicsap és pattanásos leszek, mert arra nagyon érzékeny vagyok lélekben. 😅

Ezért gondoltam, hogy apró felületen tesztelem. A hajvonalamhoz felvittem olyan 3 centi hosszan egy adag szérumot. Ha ott nem csap ki, nincs irritáció, máshol sem fog kicsapni? Félek felkenni az egész arcomra, de közben meg lehet, hogy nekem is nagyon beválna.


márc. 22. 10:30
 1/3 A kérdező kommentje:

*Ordinary

Bocsi, munkából írok gyorsan.

márc. 22. 10:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tedd,próbáld niás hidratálóval kenni magad,aztán 5%szérum.

Engem még a lemosóban lévő is kicsap,elég agresszív cucc.

márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmm jó tudni. És ha esetleg hidratálóba keverném pici aránnyal? Hialuronsavas hidratáló gélem van jelenleg.
márc. 22. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!