Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki az aki már csinált otthon...

Ki az aki már csinált otthon ilyet?Festett ezüstszőke hajam befestettem egy hónapja hamvas világos szőke színre palette festékkel . Nem tetszik a végeredmény,nekem ez sötét és szeretném vissza világositani.

Figyelt kérdés

Nem tudom elég ha rá festek a color Time super blonddal vagy használjam a lightenert előtte?

Egy hónap alatt azért kopott is belőle.



márc. 23. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az otthoni hajfestési kísérletekkel csak óvatosan... legalábbis én, amióta "sikerült" a tervezett világos vörösesbarna helyett szó szerint paradicsompiros hajat varázsolni magamnak, inkább fodrászhoz megyek.
márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valamilyen tapasztalat érdekel aki nem a fodrászt javasolja.

Most sem sötét a hajam,de nem olyan ezüst szőke mint volt ,mert a hamvas világos szőke után inkább világos barna lett.

Ha simán festek rá világos szőke festéket akkor nem fogja be?

márc. 23. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
Mélytisztító sampont használj pl Bánfi csalán, head&shoulders, kallos tojás.. ezek erősen koptatják a színt, hha egy hónapig heti 2x ilyennel mosod a hajad és utána használsz balzsamot, nagyon szépen ki fogja koptatni, megkimeled a hajad egy újabb szokitestol. Egy hónap múlva mehet rá a kívánt szín.
márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!