Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Milyen termékek...

Mit csináljak? Milyen termékeket használjak? Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Majdnem fenékig erő eredeti világos barna erős hajam van. Valamire nagyon allergiás vagyok és az teljesen kiszarit, a hajam is azóta durva és kezelhetetlen! Az arcom tele van fájó kiutesekkel. Nagy valosziniseggel a citrusok okozzák de még nem jutottam el komplex allergia vizsgálatra. Mit csináljak, Milyen termékeket vegyek amibe nincs citrusos adalék.. A legtöbb termékbe samponba tusfurdobe valahol elbujva mindig megtalalom összetevőknel.barna hajam szinte teljesen kiszokult... Ha valaki volt már így vagy tud ilyenről segítsen legyszi. Válaszaitokat előre is köszönöm

márc. 26. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Eucerin Dermocapillaire High Tolerance sampon?
márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A hajad, mármint a hajszálak nem élnek és nem tudnak allergiásak lenni sem, tehát a hajhossz problémáját más okozza, mint a bőrtüneteket.

Gyógyszertárban fogsz találni többféle sampont is, amiben nincs illatanyag. Arra figyelj, hogy sampont a fejbőr igényének kell választani, és a fejbőr mosására kell használni (a hajhossz tisztítása megtörténik samponos habosítás és súrolás nélkül is, amikor leöblítéskor végigfut rajta a fejbőr samponos mosása során keletkezett hab). Ettől még az arcbőröd lehet érzékeny / allergiás a hajadon lévő illatanyagra (is), tehát az irritáció forrása lehet a sampon is.

Nem néztem utána, melyiküknek van illatmentes samponja, de kb a La Roche-Posay / Eucerin / Bioderma / Vichy környékén keresnék sampont, nagyobb patikában valószínűleg találsz ebben a kategóriában felkészült gyógyszerészt is, aki segít a választásban.

márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!