Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Ti lány vagy fiú fodrász...

Fiúk! Ti lány vagy fiú fodrászokhoz/borbélyokhoz szerettek járni inkább? És idősebbhez vagy fiatalabbhoz?

Figyelt kérdés

Én összességében mindenképpen fiatalabbhoz. Az idősebbeknek tapasztalataim szerint gyakran vannak bizonyos ideáik, illetve többször voltak kevésbé figyelmesek, meg többször láttam már megkeseredett idős fodrászt, aki unalmában kvázi csak végezni akar, nem figyel oda túlságosan (pl.: hagy kiálló tincset vagy hajszálakat vagy épp ellenkezőleg: annyira szereti csattogtatni az ollót, meg berregtetni a gépet, hogy a végén sokkal rövidebb lesz, mint azt kértem), csak levágja monotonon, mintha gyári munkás lenne. De azért fontos, hogy ne én legyek a viszgatárgya, tehát már azért némi gyakorlata legyen korábbról (nyilván ez függ attól is, hogy mikor kezdte), de fiatal legyen.


Nem terén nekem kevésbé komfortos, ha egy pasi matat odafent, meg simizi a buksim (persze nyilván tudom, hogy nem azért, meg nem feszengek a dologtól, de akkor is...). Ellenben egy fiú lehet, hogy jobban ismeri a fiúk igényeit, "hóbortjait" stb., hisz első kézből tapasztalja. Mondjuk a dolog fordított oldalon is elsülhet, hiszen ő lány, tehát nyilván első kézből tudja, hogy mi az ami neki, mint lánynak tetszik, jól áll stb. és mi az, ami kb. egy akkora bazi nagy red flag, hogy ruszkik is megirigyelnék, függetlenül attól, hogy a fiúk azt hiszik, hogy menő. Tehát alapvetően mindegy, de az lenne a legkomfortosabb, ha lány lenne és nagyon jártas lenne a fiúk megjelenési dolgaiban (is).


Ti hogy vagytok vele?



márc. 28. 10:51
 1/5 A kérdező kommentje:

Meg mivel én is fiatal vagyok (16/F, hamarosan 17/F), ezért jobban egy hullám hosszon vagyok egy nálam 4-5 évvel idősebbel, mint egy erős negyvenes-ötvenes-hatvanassal. Első kézből ismeri a fiatalok világát.


Ez tipikusan olyan dolog, amiben előny az életkori közelség. Egy tanárnál ellenben pl. hátrány, mert nagyon könnyen összekeveredhet a tanári és a haveri szerep...

márc. 28. 10:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Se túl fiatalhoz, se túl időshöz nem szeretek.

A nagyon fiatalok között sok nagyon tapasztalatlan van. Lehet, hogy pár divatos módszert ismernek, de az alapok hiányoznak.

A nagyon idősek meg sokszor ezer éve ugyanazt csinálják, nem követik már az új trendeket, technikákat.

25-50 közötti talán az ideális. De szerintem a legtöbbet az segít, ha megnézed, hogy a fodrász hogyan néz ki, neki milyen a haja.

márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2.

Mondjuk ez inkább attól függ, hogy mióta csinálja. Egy fiatal, 22 éves fodrásznak, akit ismerek például ez a hobbija 15 éves kora óta.


És milyen neműhöz?

márc. 28. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig nőhöz járok. Nem mintha bármit is akarnék tőle, csak egyszerűen irritál, ha egy másik férfi matat az intim szférámban. Az, hogy a fodrász szerint mi a divat vagy mit tart tetszetősnek, nekem nem szempont, ki van alakulva az ízlésem, az számít, hogy az elképzelésemet meg tudja valósítani. Az életkorból nem tudok kiindulni, fiatalban, idősben egyaránt nem ritkaság, aki rohadtul unja az egészet és "jó lesz az úgy" csak túl akar esni rajta.
márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nőhöz járok, ugyanazt tudja mint egy barber, csak olcsóbban és nem egy virsliparti a fodrászata.
ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!