Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem kopik a szemöldöktet...

Miért nem kopik a szemöldöktetoválásom?

Figyelt kérdés
Soft powder teknikával készült 3 éve, de még mindig nagyon erős, sötét. Szeretnék lassan világosítani rajta, a hajam színéhez (eredetileg is ahhoz szerettem volna, de nagyon sötétre sikerült), de lézereztetni kell előtte, de így lehet, hogy többször is, mert hiába várok, nem kopik.:(
márc. 28. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, miért (szép marketingduma, hogy 3 év alatt szépen eltűnik magától, nekem is ezt mondták, amikor csináltattam), ha 3 év alatt magától nem kopott eléggé, nem valószínű, hogy sok opció van a tűrésen és a lézerezésen kívül. Elvileg a tetkó nagy ellensége a napsütés, de mivel tetemes napkárosodás árán se biztos, hogy lényegesen jobb lesz, én a lézert részesíteném előnyben.
márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!