Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldöktetoválást lehet...

Szemöldöktetoválást lehet házilag koptatni?

Figyelt kérdés
Már 3 éve megvan, profi kozmetikus csinálta, nem gagyi, azt hiszem satíros technika (bár már elfelejtettem), de nagyon kezd nem tetszeni. Már az elején is sötétnek láttam magamon, de azóta semmit nem kopott. Lehet esetleg koptatni valamivel?
2022. jún. 26. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Nyálazd be a hüvelyk/mutató ujjad és dörzsöld jó erősen amíg nem fakul
2022. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most szabadultál a pszichiátriáról? Korai volt.
2022. jún. 26. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak lezerrel/biokémiai úton lehet eltavolitani.
2022. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Fedo alapozo elfedi.


Na ezert nem merek ilyet csinaltatni!!!


Szerintem az infralampa kifakitja.

2022. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Pontosítok, 2 éve csináltattam, most utána néztem. Nem csúnya, más biztosan vágyik ilyenre, meg mindenki mondja,hogy profi munka és szép, de változtam, változott az ízlésem.
2022. jún. 26. 22:55
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy hosszú történet. Nem vagyok már “fruska”, és most adódott az életemben egy betegség, ami miatt nem tudom többé festeni a hajam. Betegség miatt teljesen ősz vagyok. Namost ha lenövesztem, akkor eléggé elüt majd a szemöldököm, sosem szerettem ha a szemöldöknek más a színe mint a hajnak. Szóval emiatt kutakodom. A jelenlegi barna hajamhoz passzol, bár nekem még így is “mű”.
2022. jún. 26. 23:00
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Nincs ezzel baj, sok viccesszemöldökű mamit látni.
2022. jún. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
🤣 ez jóó …. szeretnél te olyan mami lenni mint én 😂
2022. jún. 27. 09:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Elvileg különböző hámlasztó termékektől fakul valamennyit, retinolról, C vitamin szérumról is olvastam valahol, de szerintem (és tapasztalat) nem olyan sokat.
2022. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszi.
2022. jún. 28. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!