Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy elektromos borotva is tud...

Egy elektromos borotva is tud olyan simára borotválni mint egy hagyományos?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy vannak több az egyben borotvák. Olyat keresek ami nyaktól lefelé is jó. Van egy típus aminél pl az írják, hogy 0.5mm a minimum vastagság. Ez vajon a hagyományos borotvával azonos simaságot jelet már? Erre gondolok pl: PHILIPS MG5940/15 Multigroom series 5000 All in One Trimmer

márc. 29. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0,5mm-t még az ujjaddal könnyen kitapintasz, szóval a válasz: nem.
márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A 0.15 mm-t is könnyen ki lehet még tapintani? Egy Remington HG5000 Omniblade Multi-Pro gép már 0.15mm -től írja. Ennél kevesebbet nem találtam egyelőre de nem is tudom a hagyományos borotva mit tud.
ápr. 4. 07:54
 3/5 anonim ***** válasza:
1-2 hónap használat után semmit se visz le, nekem volt több márkáról, több típus, de egyik se vált be
ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0,15 már elég vékony, de számíts rá, a fej nem fogja sokáig bírni, gyakran kell cserélni.
ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na tessék, erről beszéltem.
ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!