Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan fényvédő arcra...

Létezik olyan fényvédő arcra amitől nem úgy nézz ki az ember mint egy élőhalott?

Figyelt kérdés
Mostanában látom nagyon divatos a fizikai elemes fényvédő de nem szivodnak be normálisan és teljesen csillogó fehér krémet hagynak arcon ami miatt használhatatlanok. Létezik vmi arcra való fényvédő ami normálisan beszivódik és erős védelmet biztosít? (Ne spray)

ápr. 1. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Túl sokat kendsz magadra
ápr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a Revox fényvédőjét használom, nem kenem fel túl vastagon és elég szépen megvédett a naptól, 6 órát voltam kint és semmi pirosság(miközben a karom leégett). Valószínűleg ezt bármelyik más 50 faktoros is tudja egyébként. Meg szoktam várni míg minden más hidratálót szérumot stb beszív a bőröm teljesen és csak utána kenem fel kb akkora mennyiségben, mintha egy nappali arckrém volna. Tökéletesen működik így.
ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Kémiai fényvédő. Koreai kozmetikumok között pl. szép példák vannak, de a francia Mikitika, a La Roche-Posay felrázós-flakonos cucca is jó.

2. Színezett fizikai fényvédő.

3. Az a ritka fizikai fényvédő, aminek a formulája elbírja. Nekem nem volt türelmem megkeresni.


A "kenj belőle keveset" a fényvédő célját kompromittálja.

ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A fizikai fényvédő lebutítva azért fizikai, mert fizikailag egy plusz réteget teszel az arcodra. Cink-oxid, titánium-dioxid tartalmúak.

Kémiait keress.

Revuelle, Revox pl. nagyon jók, mattítanak, és nem hagynak semmilyen réteget.

ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pontosan több kutatás is kimutatta hogy az emberek nem használnak elég fényvédőt, és én a védelemhez elegendőt használva mindig hófehér arcot kaptam amit bárki kiszúrt.


Köszönöm pont ezért keresek kémiai fényvédőket, de alig találni, megnézem az említett márkákat

ápr. 1. 11:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon fontos hogy nyomtalan legyen amennyire csak lehet de mégis garantáltan védjen
ápr. 1. 11:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a koreai spf-ek mind jók. La Roche Posay olyan, mintha ragasztót kennék a fejemre.


Beauty of Joseon, Missha, Farmstay, Skin79 mind jók.

ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beauty of Joseon tényleg nagyon-nagyon jó. Évek óta csak azt használom.
ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!