Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rosaceás bőrrel ne napozzak?...

Rosaceás bőrrel ne napozzak? De fehér bőrön nagyon látszik?

Figyelt kérdés
Itt lesz 1-2 hónap múlva a napozó szezon. Én minden nyáron (fényvédelem mellett) szoktam napozni, mert barna bőrrel ezerszer szebb vagyok. Elfedi a bőrhibáimat is. A szemem alatt pár éve megjelent rosacea is alig látható ha lebarnulok. Azonban állítólag ronthat rajta. Mit tehetnék, amivel le is barnulok, de nem is ártok neki? Fehér bőrrel szörnyen nézek ki, az nem opció. Télen a hosszú ruhák és a smink elfed, de nyáron ez más.
ápr. 5. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
ápr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 tisztában vagyok vele, ahogy a dohányos is a tetteivel. Ettől még a barna bőr a szép, és szép akarok lenni.
ápr. 5. 08:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá ;)
ápr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És nincs olyan arcra való erős fényvédő, ami jó a rosacea-soknak és lehet napozni?
ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De, 50+ot használok arcra, igaz, így kevésbé barnul, mint a testem többi része. Csak a rosacea elvileg nem a naptól, hanem a melegtől erősödhet.
ápr. 5. 09:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Hol élsz te, hogy csak a naptól lehetsz barna?

Így van, erősödhet, ronthat rajta. De ez ilyen. Valamit valamiért.

Nincs ilyen termék.

Én szakértőként szintén szeretem, ha van színem. Önbarnító + védelemmel napozom. De napozom. Azt is tudom, és tanítom, hogy hosszútávon káros. De ettől még tisztában vagyok magammal.

ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A szolárium szintén rossz, olyan önbarnítót meg még nem láttam, ami szép színre fog be, pedig drágább kategóriát is próbáltam.
ápr. 6. 08:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ha nem nézted, használok fényvédőt, nem kell lehurrogni.
ápr. 6. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!