Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fenyvedot vegyek?

Milyen fenyvedot vegyek?

Figyelt kérdés

26 eves vegyok, segitenetek milyen fenyvedot vegyek?

Milyen “erossegut” kell vennem? Nagyon zsiros az arcborom, foleg nyaron. Tag porusok, pattanasokra hajlamos.

Cerave es la roche termekekkel apolom az arcom. Fenyvedot meg soha nem hasznaltam, nem ertek hozza. Tudnatok esetleg ajanlani?



ápr. 7. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen bőrre nekem a revox fényvédő nagyon jól bevált.

Bár nem próbáltam mást, szóval összehasonlítási alapom nincs, de ezt nyugodt szívvel tudom ajánlani

ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem kombinált a bőröm, nekem a Helia-D fényvédője és a Revuele oil controlja vált be. Árban a Revuele jobban kijön. Én ajánlom. A Helia-D elsőnek testesebbnek tűnhet, de az én bőröm tökéletesen beszívja, nem hagy ragacsos érzetet, de mindkettő amúgy tökéletes, mindkettőre remekül lehet sminkelni. A Helia-D fényvédőjét több boltban megtalálod, pl. DM, Rossmann, Ecofamily, a Revuelet pedig ha élőben szeretnéd megvenni, akkor a Rossmannban keresd. Van a La Roche Poseynak, és az Eucerinnek és fényvédője, de igazából a fényvédő viszonylag gyorsan fogy (hiszen alapból kell belőle felkenni eleget, plusz ha úgy van, napközben újrakenni), szóval a patikás márkák azok nem annyira pénztárcabarátok a fényvédő szempontjából, persze kinek mi.
ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!