Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már olyan, hogy annyira...

Volt már olyan, hogy annyira elcseszte a fodrász a hajatokat, hogy szinte szégyelltetek emberek közé, utcára menni?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam fodrásznál, átmenetet akartam volna csináltatni lent géppel, erre teljesen elrontotta és úgy néz ki, mintha csak simán nullás géppel lenyírták volna, mint egy tininek. Fent szépen vágta, de a lenti miatt most hatalmas a kontraszt.

Szerintem a szüleim sokkot fognak kapni, ha hétvégén hazamegyek😂😂😂


Most nagyon gimisnek érzem magam ezzel a hajjal🥲



27/F



ápr. 10. 04:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Kb ilyet akartam:

[link]


Valami olyasmi lett mint az új Holló remake főszereplőjének. Oldalt szinte kopasz, hátul hosszabb, a tarkómnál vagy 5 centivel hosszabb. Valami elbaxott mullet lett.

Én már a fodrásznál bőgtem és le q anyáztam. Nem fizettem érte, de nem is vitázott..

Otthon egyenletesen letúrtam géppel hátul is. Pár hétig pedig parókát hordtam.


28n

ápr. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uhh ez durva
ápr. 10. 07:35
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem a végeredmény nem nézett ki rosszul, viszont jóval rövidebbre vágta mint kértem. kb 10 éves sztori, valamivel lapocka alá ért a hajam és vállig akartam vágatni, de váll fölé ért sokkal és hozzá tépett meg layered, eléggé emós lett a végeredmény és nagyon furcsán éreztem magam utána :D pár napig hiányzott az a hajhossz.


- 24/n

ápr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Volt, ráadásul a tablóképemre. Én csak simán azt szerettem volna ha kicsit vág belőle és lazán hullámosra süti de váll fölé érőre vágta, nem ritkította meg az alját, így ott is vastag volt ráadásul hajsütővel kifelé sütötte a végeket. Borzasztóan állt de nem tehettem semmit mert gyerek voltam és anyámnak tetszett, a sütésre is rábólintott, hogy jó lesz az úgy. Úgy fojtottam vissza a sírást mikor láttam, hogy el lesz b.va a hajam már megint. Korábban is volt giga elcseszett hajam de az nem a fodrász hibája volt, hanem anyám ragaszkodott hozzá pedig egy molykepke is felfogta volna, hogy az nekem nem fog jól állni amit ő elképzelt.
ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Borotválás közben feltűnően megvágta a fejem. Napokig csak sapkában tudtam kimenni az utcára, ráadásul hagynom kellett addig nőni a hajam, ami rohadtul idegesített. Még most sem múlt el teljesen a nyoma. 30F
ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beültem hozzá, meglepi hajat kértem, csukott szemmel végigvártam. Végül lilásvörösre festette csokibarna tincseim és frufrut vágott, annyira nem állt rosszul, de marhára nem tetszett az összkép
ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!