Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan kézkrém, ami gyorsan...

Van olyan kézkrém, ami gyorsan beszívódik a bőrbe, jó illatú és nem csípi a száraz, kirepedezett bőrt?

Figyelt kérdés

Mi a neve és hol lehet kapni?

A Avonos és a Nivea csípte a bőröm, a DM-es Alverde pedig nehezen szívódik be.

Köszönöm a választ.


2010. okt. 27. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

ha gyakran kened, akkor nem fogja csípni, mivel nem tud kirepedezni.

egyszer nekem is nagyon kiszáradt, bekenten a kék fémtégelyes Niveaval, csípte rendesen, de utána megnyugodott a bőröm, és jobb lett.


próbáld ki az Atrixot, sztem annak nagyon finom illata van.

egyébként sztem mindegyik krém csípi a bőröd, ha nem ápolod rendesen.

2010. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha már kirepedezett, akkor mindegyik csípni fogja az illatanyagok miatt. Előbb tedd rendbe popsikenőccsel, Neogranormon, Sudokrem, vagy a Gabinak van isteni popsiápolója, nagyon fini illattal.
2010. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem a dove-ok jöttek be nagyon, mert engem is zavar ha lassan szívódik be, de ezek jók és az illata is jó :)
2010. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!