Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínező samponról mit...

Hajszínező samponról mit lehet tudni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretném a hajam hajszínező samponnal kissé feketére színezni, megnézni hogy állna. Mit lehet ezekről tudni? Nagyon tudja károsítani a hajat? Tud hullani tőle? Nem sokat tudok ezekről, így olyan emberektől kérnék választ, akik használtak már ilyet :D gesztenye barna hajam van, elég sűrű

ápr. 13. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

20 éve festem a hajamat, ilyenrõl az életben nem hallottam.


De józan ésszel végig gondolva, ez max egy gyenge toner. Mint pl a szőke hajra való lila sampon ami hamvasít.


Ha a hajadban vannak sárgás tónusok, a fekete toner be fog zöldíteni (sárga+fekete=zöld). Ha kékes tónusok vannak benne, mert a kékes fekete különösen intenzívnek hat, az is zöldes lesz szőke hajon (kék+sárga=zöld).


Ez inkább arra jó, ha a féltartós festékkel feketére fested a hajad, akkor szép telítettebb színe lesz mosás után.

ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Éértem. Festeni nem nagyon merem mert nemtudom jól állna e, meg ismerősömnek fekete festés miatt hullott a haja, meg eléggé leamortizálta és ettől félek, mert így is lassan nő a hajam, most elkezdene hullani, sose nőne vissza :DD
ápr. 13. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!