Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínező samponról kérdések?

Hajszínező samponról kérdések?

Figyelt kérdés

Tegnap az amúgy sötétebb típusú szőke hajamra vettem egy világosabb árnyalatú hajszínező sampont. Ki is próbáltam, de nem látok jelentősebb változást. Mindent a leírtak alapján csináltam.

Ma veszek egy még világosabb árnyalatút, ha még ma átmosom vele, lesz eredmény? És esetleg érdemes a leírtnál tovább fenthagyni a hajon? (30 perc helyett mondjuk 45 percig?)


eredetileg kb. ilyen hajam van:

[link]


És ilyesmit szeretnék elérni:

[link]


Rendes hajfestéket nem szeretnék használni, ha nem muszáj.


2012. jan. 30. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Színező samponnal (és általában színezővel) nem lehet világosítani. Ahhoz le kellene szívni.
2012. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Anettkéttével ***** válasza:
Így van! A természetes hajszínezők és színező samponok nem tudnak világosítani, mivel nincsen bennük hidrogén peroxid, ami amúgy a halványításért felel. Tehát maximum, csak feldobni tudod a hajad színét vagy sötétíteni, világosítani nem fogod tudni... :S
2012. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán fogja befogni, és ne hagyd rajta tovább. Egyszer fodrásznál csináltattam, amíg a trutyi volt a fejemen elválltalt mást is, 1 óra lett a 30 percből... Utána minimum egy hónapig vakarásztam a fejem, már azt hittem tetves lettem.
2012. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kár, pedig a csomagolásra és a színpalettára az volt írva, hogy az én árnylatomat tudja világosítani...

Egy táblázatban be volt x-elve, hogy melyik hajszínnél hatásos a szer és az enyémhez azt írta, hogy jó.

2012. jan. 30. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!