Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel ápoljam nemrég szőkített...

Mivel ápoljam nemrég szőkített hajam?

Figyelt kérdés

Nem ment tönkre, semmi baja, elég erős a hajam.Viszont mivel még sose volt szőke fogalmam sincs mivel kell ápolni. Vettem nivea szőke sampont, meg elsev szőke hajra hajpakolást,illetve szárazon rátehető végápolóolajat, meg vizesen is azt teszek rá száritás előtt,illetve ha vasalom akkor hővédősprayt.

Az lenne a képrdésem, kinek mi az a biztosan bevált kence amitől élettel teli és fényes volt a szőkitett haja?


A másik kérdésem pedig, hogy szőkités után ha békénhagyom és csak ápolom, akkor mennyi idő mulva lehet ujra szőkiteni rajta? Most világosszőke, de olyan igazán fehéret szeretnék. Szóval ha ápolom és kenem minden jóval akkor mondjuk 1-2 hónap mulva helyreáll teljesen a haj és ujra lehet? Mégegyzser mondom, nem tört le, nem szálkés, egyszerüen csak nem is akarom hogy az legyen, hanem egészségesen akarom ujra kiszivatni.

Menniyt kell várni, illetve egyáltalán lehet fehér szőke? Vagy nem mindenkinek jön ki olyan szép szőkére?


2010. okt. 27. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem melírozot ahajam és egy igazi van, professzionális fodrászboltban lehet venni. Loreal Professionel Power Doose Contrast szérum. Nagyon picike és kb 700 ft darabja, de elég havonta egyzser használni és olyan lesz a haj tőle, mint az arany és olyan puha, mintha soha nem lett volna szőkítve.Ha nem adnak hozzá kis kifújót, akkor úgy kell felkenni, mint a balzsamot , ugyanúgy törölköző száraz hajra. Több jó termék is van, de ha igazán jót akarsz a hajadnak, akkor professzionális terméket vegyél. Igaz sokkal drágább, de csak egyszer kell rá beruházni. Ezek össze sem hasonlíthatóak a bolti vackokkal. A BC is jó, meg az Indola is.
2010. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sötétbarnáról van szőkére festve, de nem fehér szőke, hanem természetes színű. Magamnak csináltam, és csak simán befestettem, nem szivattam.


Búzacsírás babasampont használok, utána vagy Herbal Essences Ignite My Color balzsamot, vagy Gliss Kur Shea Kasmírt.


Ha annyira szőkét akarsz, akkor nem lesz annyira fényes, hanem inkább matt. Nem mindenkinek lesz olyan fehér, sokat kell hamvasítani. És szerintem csak Gwen Stefani-nak áll jól. És pláne ha még vasalod is, elég seprűs lesz.

2010. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kifésülést könnyítő Gliss Kur vált be, a lila színű. :D
2010. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
serical latte hajpakolás. olcsó, és sok. fodrász vagyok, és én is ezt használom, mindenki meg van vele elégedve. ha problémás a hajad, akkor placentásat vegyél. 750 ft körül van, kellékesben, esetleg aluljárós illatszerben kapsz.
2010. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!