Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bioderma zöld széruma hasznos...

Bioderma zöld széruma hasznos lehet akkor is, hogyha alapvetően eddig száraz volt a bőrtípusom, viszont pár hónapja (kb fél éve) olyan pattanásaim vannak, amiket semmivel sem tudok leszedni?

Figyelt kérdés

Nem értem, lehet vmi hormonális változás történt bennem, viszont ittam rendszeresen fodormenta teát ami erre jó lehet, de semmi változás. Több felé pattanástapasz, semmi... szalicilsav, dupla tisztítás doda beauty pamaccsal, az a koreai csiganyál, egyedül ez maradt, amit nem próbáltam még és azt mondják, hogy nagyon jó, viszont elég borsos az ára.

Fun fact 18 évig eddig egy minimálisan sem volt jellemző a pattanás tini koromban sem, hiába nem volt semmilyen arcápolási rutinom.



ápr. 14. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább menj góckutatásra. Nekem is durva pattanásaim voltak tavaly jóformán fél-3/4-ed évig és egy gyulladt fog okozta, ami egyébként panaszt se okozott.


Azóta még egy potenciális problémás fogamtól elbúcsúztam és most már egészen helyre jött a bőröm is

ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Leírom nekem mi vált be:

The ordinary termékek kozul a kemiai hamlasztot hasznalom kb hetente, ha nem felejtem el, utana hyaluronsav.

Amugy majdnem minden nap hasznalok salicil acid-os lemosót (ha nem azt akkor a biodermatol a piros lemosot) és szérumot, szintén a the ordinary-tol. Krémként így tavasszal bioderma zold pattanas elleni kremjet illetve bioderma akne mat 30-as fenyvedot. Nincsenek pattanasaim, csak menstruacio elott, azzal semmit nem tudok kezdeni sajnos.

Kozel harminchoz sokat szenvedtem eddig pattanasokkal, mitteszerekkel, de ezek nagyon sokat segitettek. Télen mas kremet hasznalok biodermatol, mert nagyon szárad a bőrõm olyankor. Viszont azt még nem probaltam a the ordinary termekek mellett, igy nem tudok rola írni.

Remelem megoldodik a problemad és azért ha tapasztalsz valami nagyon jót azt megirhatnád légyszives :-)



Viszont ha eddig nem voltak pattanasaid, lehet a legjobb otlet a borgyogyasz lenne.

ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!