Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miben jobb egy "Fa" márkájú...

Miben jobb egy "Fa" márkájú tusfürdő, mint pl egy Rossmann sajátmárkás, ISANA?

Figyelt kérdés
én azt terveztem, hogy spórolás okán váltok az olcsóbb, saját márkás termékekre, viszont azt tapasztalom, hogy hiába ugyanakkora kiszerelés, illetve 100ml-rel több is az ISANA, de sokkal hamarabb elfogy, mint a Fa. Amíg a Fa elég volt 2 hónapra, az ISANA 3 hét alatt elfogy így meg közel ott vagyok, hogy mindegy melyiket veszem, mert kiadásilag egyformára jön ki..

ápr. 14. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Vegyél fürdőpamacsot, a Rossmannban 350Ft, sokkal több ideig kitart vele a tusfürdő
ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tedd pumpás flakonba, használj kevesebbet. Szivacs, fürdőpamacs jó ötlet
ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem lenne valószínűtlen, hogy hígabb ez az ISANA, mint a márkásabbak?

Elég csak a JAR mosogatószerre <--> Tandil mosogazószerre gondolni...

ápr. 14. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig fürdőszivaccsal fürdök, úgy minden tusfürdő több ideig elég. Amúgy arra tudok gondolni, hogy lehet az Isana flakonjának nagyobb a nyílása, és több jön ki egy nyomásra. Megoldás lehet egy más típusú flakonba átrakni.
ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt én is tapasztaltam,mintha hígabb lenne.
ápr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokkal hígabb, és nincs is olyan erőteljes illata. :(
ápr. 15. 08:47
 7/7 xp ali ***** válasza:
Érdemes márkásat venni és nem gagyit. DE: tapasztalataim szt mindenki sokkal-sokkal többet ken magára, mint kéne. Amit pl a reklámokban mutatnak, az vagy 10 embernek elég. Ki kell kísérletezni, hogy valójában hány csepp vagy hány borsónyi kell.
ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!