Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindent tudni szeretnék az...

Mindent tudni szeretnék az otthoni hajszőkítésről. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Gesztenyebarna hajam van, jelenleg intenzív vörös dobozos hajfestékkel befestve, de nem nagyon akarja bevenni a hajam, mivel ugye sokkal sötétebb az alap hajszínem.

Szeretnék szőkíteni, hogy rendesen vörös lehessen.

Milyen márkát ajánlotok, illetve milyen előkészületeket, eszközöket igényel a dolog?

Minden érdekel a témában, a normális válaszokat megköszönöm! :)



ápr. 14. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp fodrászt, ha akarod, hogy maradjon is hajad.
ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Fodrászt. Ha mindenáron otthon akarsz pepecselni, akkor vegyél syoss lightenert, sokkal biztonságosabb, mint magadnak kevergetni az oxit meg a szőkítőport. Olvass utána krémmánián, sokaknak bevált, én is használtam egyszer, amikor elcsesztem a hajfestést. De ha életed első szőkítése lenne, főleg hosszú hajon, akkor a helyedben inkább szakemberre bíznám.
ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hannna099 ***** válasza:
Ha tényleg rendesen szeretnéd kiszőkíteni, akkor mindenképpen fodrászt ajánlanék. Viszont hogyha maximum 1-2 árnyalatot szeretnél csak világosítani, akkor létezik egy technika amit "bleach bath"-nek hívnak. Erről számos videó van fent az interneten, nem egy gyakorikérdések kommentből lesz érthető/biztonságosan megcsinálható. Ez kevésbé roncsolja a hajadat mint egy igazi szőkítés, igaz maximum 2 árnyalattal lesz világosabb, ellenben az is igaz, hogy a hajfestékek (főleg színezők) könnyebben befogják a "sérültebb" hajszálakat.
ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!