Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Balea Professional More...

A Balea Professional More Blonde Sprayt valaki használja? Aki használja annak mi a tapasztalata vele?

Figyelt kérdés
Nekem természetes sötétbarna hajam van és már sok mindent próbáltam a hajam szőkítésére de eddig semmi nem hatott mert csak hajszinezőt vettem.Elvileg a világos barna hajat szépen kiszőkíti.Van aki sötétbarna hajból ezzel a spray segítségével tudott szép ombrét csinálni?

2017. jún. 30. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
én világosbarna hajamra használtam, tényleg nagyon jól kiszőkíti
2017. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak írták hogy aki sötét barnára használja annak bevörösödött.😐

2017. júl. 1. 04:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! En jelenleg festett barna vagyok (az alaphajszinrm is sotetbarna) de elkovettem egy nagy hibat ezert vagyok most festett. Megvasaroltsm en is, mert szerettem volna szep napszitta hatast elerni, de anyukam azt javasolta hogyha nem akarok bevorosodni akkor vagjak le egy tincset es azt fujogassam. Megtortent, eddig 3 alkalommal fujtam ra (heti 1x) es eddig a sajat tapasztalataim alapjan azt a tincset vilagositotta, eddig nem nagyon, hanem ha nagyon megnezzuk akkor lathato csak, nem szembetuno :) viszont az arat nezve teljesen megeri szerintem :) sok sikert
2017. júl. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azóta végül a fodrász mellett döntöttem és olyan napszívta hatást keltett végül nekem is😊

2017. júl. 10. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!