Bajusz gyantázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Régóta foglalkoztat már ez a kérdés, mik a tapasztalataitok? Hallottam olyan verzióról is, hogy valaki szőkíteni szokta.


Őszintén szólva mindkét opció elég félelmetesen hangzik nekem, félek, hogy a gyanta után erősebben nőne vissza (tudom elvileg pont, hogy nem tud, de akkor is), vagy, hogy a szőkítés nem hogy eltakarja, hanem túl világossá és láthatóvá teszi.


Nem túl észrevehető egyébként, legtöbb esetben szőkének látszik, a kocsi középső tükrében, ha erősen süt a nap szoktam észre venni, de akkor is nagyon zavar.


:(



ápr. 18. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a gyanta nem hozza le (otthon próbáltam többfélét) és sokszor ki is sebesedet. Mini eilátor jött be. Nekem sűrűbb és sötétebb pehelybajszom van. Kb 1,5-2 hetente epilálom.
ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj kozmetikushoz, ő pikk pakk legyantázza neked, nem egy drága mulatság. Otthon is megcsinálhatod magadnak egyébként, viszont ha nem vagy biztos magadban, akkor marad a kozmetika. Epilátort magambòl kiindulva nem ajánlom bajusz eltávolításra. Gyanta után ritkul a szőr valamelyest, tehát kizárt dolog, hogy erősebb és több lesz. Szőkítés nekem nem szimpi, volt ismerős akinek elég erős bajsza volt, amit szőkített, borzasztò volt.
ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! :)
ápr. 19. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!