Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok!! Ki milyen módszerrel...

Lányok!! Ki milyen módszerrel tünteti el az arcszőrzetét?

Figyelt kérdés

Tippek tanácsok személyes tapasztalatok jöhetnek!

Eltávolítás után mivel szoktatok hidratálni?

Milyen módszerrel ne próbálkozzak?

Sokan mondják hogy ha egyszer hozzányúlsz szakállad lesz és erősödni fog, mi igaz ebből tapasztalt lányok véleménye érdekelne.

Köszi a válaszokat!!!



2022. febr. 17. 02:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg,vagy pontozzatok le,de én borotválom. Ezt sokan nem értik. "Egy nő borotválkozik arcon?" Nekem sötét hajam van,mindenhol szőrösebb vagyok,ami szintén sötét,ezalól az arcom sem kivétel és mindenhol,a teljes arcomon piheszőr van.Nyáron,ha lebarnulok kiszőkül és csak úgy virít,ilyenkor meg visszasötétedik. Nekem szerencsére nem érzékeny a bőröm a borotvára,így gyakorlatilag semmit nem kell utána csinálnom vele.Van arckrémem,amit ettől függetlenül használok,de ennyi.
2022. febr. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2022. febr. 17. 07:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni a rossmanba ilyen mini szemöldök borotvát, azzal szoktam havi egyszer végig menni az arcomon. Nem lett erősebb, ugyanúgy pihe szorok vannak rajtam
2022. febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Haha félek elkezdeni borotválni, mivan ha pont én vagyok az a szerencsés akinek borostás lesz az arca
2022. febr. 17. 08:56
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy gondolom hogy kevés az esély arra hogy egy nőnek borostás legyen az arca olyan mértékben. Akinek ilyen, azoknak általában hormonális problémája van.
2022. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,egy alkalom után meglátod. Én 13 éves korom óta borotválom,lassan 5 éve,kisebb szünetekkel,de nem lettem szőrösebb.
2022. febr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is borotválom szemöldök borotvával. Előtte bekenem az arcomat avonos hidratáló olajal és után borotválom. Lemosom a maradék olajat az arcomról és folytatom a szokás rutint.

Nem lettem szőrösebb, az államon van 3-4 szakáll szál, de azt egy bicikli kormány cseszte szét, nem a borotvától van :D

2022. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szemöldökcsipesszel. Bajusz, szemöldök és a pár szál ami az államon van. Minden vasárnap húsz perc a hajmosás után (jobban fel van puhulva a bőr, kevésbé fáj) és le van tudva

Egyszer próbáltam a bajuszgyantát de nagyon meglátszott, több napig piros ovlt. Annyit nem ér

2022. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!