Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen rövid frizurát ajánlaná...

Milyen rövid frizurát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Múlt nyáron levágattam a hajam vállig érőre, jelenleg kicsivel váll fölé ér.

Szeretnék valami rövidebb frizurát, nem vagyok félős, lehet jó rövid is. Szerintetek mi állna jól?



#haj #rövid haj #bob #váligérö
ápr. 18. 22:18
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
kép: [link]
ápr. 18. 22:19
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem próbálj ki egy felnyírt pixie frizurát és még akar egy kicsit világosabb árnyalattal akár.
ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Próbálj ki valami nagyon rövidet, fiús, gépelt hajat, szerintem neked jól állna.
ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Én elsőre ajánlanék egy hosszabb pixie frizurát, ha akkor is rövidebbet akarsz, akkor egy felnyírt rövid pixie, aztán ha még mindig akkor jöhet a buzz cut.

1: [link]

2: [link]

3: [link]

ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Először szerintem egy előrehosszabbodó bubi hátul jól felszedve géppel :) aztán onnan bármi rövidet vágathatsz még :) privibe küldök képet ha gondolod
ápr. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
A "buzz cut" szerintem nagyon jól állna neked.
ápr. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
próbáld ki a mullettet. mindegy melyik fajtát abból, összes jól állna neked
ápr. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Én azt ajánlom, hogy vegyél egy hajnyírót és nyírd le egy hosszra az egészet. Ha nem jön be, elkezdheted növeszteni, és a növekedés alatt több hosszat is kipróbálhatsz, hogy megtaláld a megfelelőt.
ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 NTBS ***** válasza:
Maradj a jelenleginél.
ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ❤️
ápr. 19. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!