Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valentin nap alkalmából van...

Valentin nap alkalmából van aki lenyírta a haját?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez egy jó ajándék a páromnak meddig haza ér? L

febr. 14. 09:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Hmm... Ha ez nálatok bevett szokás, hagyd, hogy ő nyírjon meg, az érzékibb élmény.
febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz köszönöm szépen.
febr. 14. 12:34
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Miért tennék ilyet?
febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A kontextusról írj egy kicsit bővebben. Mióta vagytok együtt? Jól értem, hogy a párodnak tetszenek a lenyírt hajak. Az L betű alapján Te egy lány vagy. És már rövid a hajad vagy már egészen tüsis, csak frissíteni kell? Vagy még hosszú és régóta utal rá, hogy legyen rövid és akkor ez ma történne meg? Ha ez neked is új hajviselet, akkor akarod és neked is tetszik? Valami fogodzókat adj nekünk, hogy mire kell gondolni a kérdésed kapcsán, mert olyan, mintha létezne egy olyan tradíció, hogy a "valentin-napi hajnyírás" :) Ami meglepne, legalábbis még nem hallottam ilyesmiről.
febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4es

Igen még long bob van. Igen kezdett rá utalni. Lassan haza fog érni és lehet meg fogjuk csinálni .

febr. 14. 19:58
 6/17 anonim válasza:
100%
Hagytad neki végül hogy levágja a hajad ?
febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen hagytam, annyi hogy én mondtam meg mekkora legyen.
febr. 16. 19:40
 8/17 anonim válasza:
100%
Mennyire lett végül levágva?
febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Lent 1mm fent 3mm
febr. 17. 20:20
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Ez is csak egy hajvágás-fétises kamu történet, bármibe lefogadom.
febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!