Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya, rendezetlennek tűnik...

Csúnya, rendezetlennek tűnik állándóan a hajam. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Sosem szerettem leengedve a hajam, mert dús, így általában felfogva hordom. Viszont most már így is egyre csúnyább. Állandóan úgy nézek ki, mint aki nem fésülködött. Pedig reggel rengeteg időm elmegy arra is, hogy egyszerűen csak felfogjam a hajam. :( Elől lett egy csomó babahajam, ami kezelhetetlen. Olyan mintha kócos lennék folyamatosan. Vettem már babahaj formázó spirált, de nyilván tartós megoldás kéne.

Tud valaki valami terméket, ami segithetne? Bármit megveszek.



ápr. 19. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
A leírás alapján göndör hajad van, amit rosszul kezelsz.
ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem göndör a hajam. Sosem volt az.

Egyenes a hajam, csak nagyon dús és elől tele vagyok babahajjal.

ápr. 19. 08:23
 3/8 A kérdező kommentje:

Még hullámosnak se mondanám.

Tudom itt belebeszélik majd az emberbe azt is ami nem igaz, de valóban így van ahogy mondom.


Olyan válaszoljon légyszi akinek van ötlete. Bármilyen hajformázó, hab, balzsam javaslat jöhet.

Nyilván hajlakkozni nem akarom minden nap.

ápr. 19. 08:29
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Menj fodrászhoz, vágass egy jó fazont, ritkítson rajta, és használj hajsimító termékeket a hajadra.

Bár változatlanul fenntartom, hogy a "nem fésülködtem" hatás a nem megfelelően kezelt hullámos haj ismérve.

ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És most hogy bizonygassam itt, hogy nincs hullámos hajam? :D


Szögegyenes csak nagyon dús. Harmadjára írom le. Komolyan katasztófa ez az oldal.

Aki nem tud segíteni az minek ír egyáltalán bármilyen választ?

ápr. 19. 11:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajformázó habot javasolnék, eloszlatod, kifésülöd. Éjjelre pedig befonod és alvósapkát használsz (selyem), ez is segít a kócosodás megelőzésében.
ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét terméknek a DM-es Baleas hajformázóhabot javasolnám. Ez egyéni, hogy kinél melyik válik be, de én mindenképp az olcsóbbaktól haladnék a drágák felé, mert a kozmetikumoknál azt tapasztaltam, hogy a drága termék nagyon nem jelent egyértelműen jobb minőséget. 6-os voltam.
ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6, #7: Nagyon nagyon köszönöm! Mindenképpen veszek egyet. Egy próbát megér!!
ápr. 19. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!