Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez így működhet fodrásznál?

Ez így működhet fodrásznál?

Figyelt kérdés

Szeretnék vörös hajat, de nem igazán tudom (nem értek hozzá), hogy számomra mely árnyalata lenne megfelelő.

Nyilván van olyan, ami tetszik, csak én azt szeretném, ha egy hozzáértő látna és mondaná meg, hogy milyet ajánl.

Tehát ha én időpontot foglalok festésre a fodrászhoz, és azt kérem, hogy segítsen árnyalatot választani, akkor hajlandó lesz rá?


ápr. 19. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, és kérdezd meg. De általában vállalják, csak akkor benne van a pakliban, hogy neked mégse fog tetszeni.
ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
ápr. 19. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen fodrász. Ha valami panel alsó szintjén működő Icuka szalon, akkor konkrét elképzelésekkel kell menni, különben befesti takkernéni vörösre, nem hiába járkál rengeteg idős olyan hajszínnel.

Jobb fodrászatokban tudnak ebben is segíteni, de tényleg érdemes előtte rákérdezni.

ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D Rendben, köszönöm! :)
ápr. 19. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!