Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hogy kezelitek...

Lányok, ti hogy kezelitek legegyszerűbben a bajszotokat?

Figyelt kérdés
Fehér bőröm és sötét hajam/szőröm van, elég necces kombó:D nincs pénzem arra, hogy havonta járjak kozmetikushoz gyantáztatni vagy szőkíteni, de egyik se tart sokáig. Ha lehet, otthoni és fájdalommentesebb, alaposabb módszert keresek, mert a csipesszel szedegetés nem túl alapos:/

ápr. 19. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Én borotválom.
ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és nem tette rosszabbá a helyzetet? Milyen színű?
ápr. 19. 12:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sötét és elég sok van, ezért nem csipesszel szedem. Nem lett rosszabb, volt amikor hagytam visszanőni, pont ezért, hogy lássam, változott e. #1 vagyok
ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
ápr. 19. 13:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben vettem x-epil arcszőrtelenítő krémet, nekem bevált. 2-3 hetente szőrtelenítek vele. Az államon van 1-2 vastagabb szőrszál, azokat csipesszel kiszedegetem.
ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Csipesszel szedem én is.

Egyébként semmi szégyellnivaló nincs benne akkor sem, ha az arcon van. Imádok nő lenni, de már nem szégyellem az androgün karakteremet se, amit veleszületett hormonális okoknak köszönhetek.

ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
X-epil arcra való hideggyanta csíkok. Nem túl drága, gyors, fájni fáj, de elviselhető, pár másodperc és elmúlik.
ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csipesszel szedem. Kb 1.5 hetente 15 perc
ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha sok a szőr, csipesz helyett/mellett:


[link]

ápr. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!