Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » JOHNSON S, babaolaj arthat a...

JOHNSON S, babaolaj arthat a hajnak?

Figyelt kérdés

Nem akarok ra mas olajat tenni, nagyon feltem a hajam. De valami olaj kell..

Viszont ha egy babanak nem art, nekem miert artana?

Fenyes lenne tole vajon?

Ugye nem szaritana?


ápr. 21. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Zsiros lenne tole max a hajad es ragadna, de megjegyeznem, hogy a gyerekemre nem kennem ezeket a parfumos szar babaolajakat, nem tesznek jot.

Azert mert babaknak aruljak, nem biztos, hogy jo, de amit testre “kene” hasznalni, azt hajra nem feltetlenul jo kenni.

ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem árt, nagyon komoly törvények vannak arra, milyen összetevőket tehetnek bele az ilyenekbe.

De ha ennyire félsz, javaslom a természetes olajokat. A ricinus olaj gyógyszertárban olcsón kapható, nagyon jó piha leszbtőle a haj, tele van E-vitaminnal. Nagyon sűrű olaj, ezért keverni érdemes, én pl olivával vagy tökmag olajjal próbáltam, de a kókuszolaj is nagyon jó és tápláló.

Ezen az oldalon is van ötlet: [link]

ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*puha lesz tőle a haj
ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!