Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám a Johnson's...

3 hónapos babám a Johnson's babaolajtól kiütéses lett mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2szer használtam és kijöttek az arcán pici piros pöttyök és piros neki. Vettem inkább megint paraffin olajat. A kérdés az hogy mi fogja elmúlasztani a kiütést? Kenjem Bepanthennel vagy inkább babahintőporral szárítsam? mik a tapasztalatok nálatok? (ha minden kötél szakad elviszem dokihoz de gondoltam elöbb itt megkérdezem ki járt így és mivel múlasztotta el)

2017. jún. 1. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Én orvoshoz vinném, hogy nézze meg azokat a kiütéseket.
2017. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Bármikor kiütéses lett a fiam, nem kezeltem semmivel. Doki látta természetesen.

Ha kenve van, lehet nem tud lélegezni a bőre. Ezek a kiütések max két hét alatt eltűnnek.

Szóval én nem kentem semmivel, csak tisztán tartottam. Viszont én ebben a melegben olajat se használok.. Szerintem próbáld ki, hogy egy ideig elhagyod, lehet hogy a melegtől sem bírja az olajat a bőre..

2017. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Én is elvinném dokihoz egy kis fenistil cseppért. Legalábbis én így tettem. Gyorsan elmúltak a pöttyök. Neki egy fürdetőtől jöttek ki szintén 2. használat után.
2017. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem patikus ismerős azt mondta, hogy a johnsons termékeket nagy ívben kerüljem el :S
2017. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Igy van, a Johnson's az egyik legsza rabb. Dobd ki, vegyel gyogyszertari furdetot vagy Schauma baby-t, azokba minden osszetevo ok. Ne olajozzad, ne hintoporozzad. A pottyok maguktol elmulnak.

Nezegessed a kremmania.hu -t.

2017. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Johnsonostol ne is csodálkozz. Vedono mondta,hogy egyik legrosszabb, hiába nagy a reklámja. Mi penatent használunk(muller) v dm rossmanos. Penatenbol van kenocs is, sudocream talán? De mindenesetre a johnsonos hagyd.
2017. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Holnap elviszem orvoshoz én is a biztonság kedvéért. Nem tudom mi a sz*rnak gyártanak olyan termékeket a babáknak amikre allergiásak -.-"""
2017. jún. 1. 15:11
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is kulon szoltak, hogy ezt a markat ne hasznaljam a kislanyomra.
2017. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!