Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék kezdeni a hajammal?

Mit tudnék kezdeni a hajammal?

Figyelt kérdés

Először is,ott kezdeném hogy már egészen kiskoromtól kezdve van a hajamban (elől,jobb oldalt) egy jelenség,hogy felfele áll.Ez leginkább akkor volt nagyon szembetűnő,amikor kicsi volt a hajam ,és az a rész mégis felfele állt ,de annyira hogy tehettem rá bármit,nem tudtam "lent tartani".Mégegyszer hangsúlyozom,ez csak akkor látszik amikor egészen kicsi a hajam,ha nagyobb akkor ha úgy állitom be akkor nem látszik,viszont itt jön az a probléma hogy mivel elmultam mar tizennyolc kezdem kicsit kinosnak erezni az ilyen hosszabb fboy hajat,és leginkabb szivem szerint egy french cutot vágatnék,viszont az előbb emlitett jelenség miatt nem lehet kivetelezni,mivel ugye ha kisebb lesz a hajam elől is akkor az eláll felfele ,illetve ha hosszabbra is hagyja a fodrász,akkor sem nézne ki jól,mert elől a hajamat nem lehet ugy megoldani hogy ugyanolyan hosszu legyen jobb oldalt is meg bal oldalt is.

Oszinten azt sem tudom minek hivjak ezt a dolgot,talán forgó ez is?Ha kell privatban tudok kepet kuldeni.Tudom hogy kibszott velem az elet,de megis,kivancsi vagyok hogy mit ajanlotok,hogyan tudnam a legjobbat kihozni ebbol?Elore is koszi


ápr. 26. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Forgó lesz az, nem tudsz vele mit csinálni, így nő a hajad.
ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!