Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok kezdeni a szőkítés...

Mit tudok kezdeni a szőkítés miatt szétszáradt hajammal?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban lett szőkítve a hajam, és azóta nagyon száraz, töredezik, ahányszor megfésülöm mindig pár hajszálam végéből 1-2 centi letörik. Meg lehet még menteni? Vagy a növekedést valahogy felgyorsítani?

2020. aug. 13. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
Úgy, hogy nem szőkíted, nem vágatsz belőle, messzire elkerülöd a fodrászt, és egészségesen élsz, normálisan eszel-iszol, hogy elég víz, vitamin és nyomelem jusson beléd.
2020. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

Ajánlott lenne egy keratinos hajkezelés rá és használj olajat a hajvégeidre. Ami letöredezik azt sajnos le kellene vágni. Én olyan sampont használok ami természetes alapanyagokból készült, a Lush termékeit nagyon tudom ajánlani. Plusz hajmosás után használj balzsamot is rá. NE vasald a hajad, ha szárítod akkor használj rá hővédő sprayt, én a Lee Stafford márkájút használom.

Nekem 15 éves korom óta szőkítve van a hajam, egy szuper fodrász tette rendbe nekem azt amit egy másik elrontott. Mert elég csak egyszer elrontani egy szőkítést. Viszont én nem vagyok hajlandó lemondani róla, szóval nagyon oda figyelek rá.

2020. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!