Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek kb mennyi...

Lányok! Nektek kb mennyi ideig szokott tartani a borotválkozás, és milyen időközönként borotválkoztok így nyáron?

Figyelt kérdés
(Láb, hónalj, bikinivonal)

2021. jún. 9. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Régen napi szinten borotválkoztam, ha strandoltunk, naponta 2x.

Most már átálltam epillálásra és gyantára, azt meg elég hetente egyszer megcsinálni (kivéve a hónaljamat, azt naponta borotválom). Nem tudom, kinek van türelme hosszútávon ennyit borotválkozni. 😅

2021. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Az egyes jót mond, bár számomra még ő us durva. Én is azért gyantáztatok, hogy ne kelljen olyan gyakran, de hetente ha akarnám se tudnám. 4 napja voltam, de konkrétan nem látok egy szőrszálat sem. 4-5 hetente járok, nyáron valamivel sűrűbben.
2021. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
#2 Ja, az 1 hetet az epilálásra értettem. Annál egy hét után leszedem azt a pár szálat, ami kinőtt. Gyantázásnál én is várok több hetet, hiszen amíg nem nő meg rendesen, le se szedi a gyanta. 😅
2021. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Heti egyszer borotválok.
2021. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hetente, két hetente szoktam. Attól függ mikor és hova megyek. Nekem vékony nagyon a szőröm és világos, így ennyi elég.
2021. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hetente 1-2 alkalommal. Kb 20-25 mig a labam, a honaljam es a teljes intim reszem leborotvalom.
2021. jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem erzekeny a borom, nem birja se a borotvat se a gyantat se az epilatort, de emellett rettenetesen sok es eros szorom is van. Mivel szingli vagyok igy a bikinivonalam hetente 1x borotvalom, ha valami rovid nadragot veszek fel. Honalj 2 naponta, comb 3 naponta, van, amikor csak hatul, mert sajnos nekem ott majdnem olyan eros mint a labszaramon, elol meg vekonyszalu, igy van, amikor azt ritkabban. A labszaramat naponta vagy ketnaponta.
2021. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sok és erős,fekete szőröm van. Ha borotválom és azt akarom,hogy sima legyen,akkor a napi 2x kell a lábamat,hónaljat naponta. Gyantával elég hetente,de inkább borotválni szoktam és már annyira nem zavar ha tüsis
2021. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Heti 1-2 alkalommal. Sose mértem az időt, pár perc alatt végzek.
2021. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tetőtől talpig végigborotválom magam,így azért kell egy fél óra mire végzek.Heti 2 alkalommal szoktam.L.
2021. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!