Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Henna+indigóval befestettem a...

Henna+indigóval befestettem a hajam, most viszont eléggé feltünő és gagyi hatást kelt, úgy érzem, inkább végig mennék rajta nullással, van erre megoldás, vagy csak a nullás?

Figyelt kérdés
korán kezdett őszülni a hajam, ezért ezzel elkezdtem próbálkozni, de ez nagyon gagyi, akkor már inkább a nullás haj
máj. 3. 12:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk van benne ammónia szóval nem a legegeszsegesebb, de legalább nincs benne hidrogén peroxid meg PPD.

De folyamatosan kell használni, tehát 1,2 alkalommalnhetent. Ha kihagysz egy hónapot akkor elkezd visszaőszülni.

Olyan nincs hogy végleg visszanyerni a hajad színét.

máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
de van, van akinek már sikerült 50 évesen
máj. 15. 09:28
 13/17 A kérdező kommentje:
mondjuk én 30 vagyok, és 24-25 körül kezdődött
máj. 15. 09:28
 14/17 anonim ***** válasza:

Hallottad hogy egyszer valakinek valamikor? Ismered is ezt a valakit, vagy csak egy fórumon hallottál róla? Szerinted a gazdagok már nem éltek volna ennek a lehetőségével? Sokszor férfiakat zavarja az őszülés, de nem tudnak mit tenni. Ha lenne akkor nagyon sok pénzért árulnák mert lenne rá kereslet még úgy is.

Annak nincs értelme hogy nem mosol hajat. Miért csinálod? Elképzelés hogy a ragacsos pereg le a hajadról mert nem mosod le rendesen..ha meg nem mosos egyáltalán a természetes zsírosodástol igenytelenül fog kinézni. Használj biosampont abban nincsenek káros dolgok.

máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szóval az indigó pereg le a hajadról. Mert még vizes lemosas után is pereg. Sampon kell hogy normálisan lejöjjön, ne ragadjon, ne peregjen.
máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=2Ki0JSnxSD8


A videó-n beszélő hölgy is arról beszél, hogy mennyi ilyen eset van, ő is ezen ment át.. beőszült aztán visszament a színe eredetire


viszont, ha nem tudsz stresszmentesíteni tartósan akkor ez csak egy álom marad.. ezért nem tudom mit tegyek az életemmel, mivel nekem valszeg a stressz volt az ami rátette az íre a pontot


14.

Festeni lehet, én is azt csinálom, a trükk az, hogy ne károsítsa a hajat, mint pl a henna, de ne is nézzen ki hülyén


Igen az indigó jön le, kb 1-2 hét után

máj. 15. 20:17
 17/17 A kérdező kommentje:
Ez lényegében, egy autoimmun reakció a szervezettől, mivel nem tud arra energiát fordítani, hogy a hajadat beszínezze a szervezeted, mert a reprodukció, az, hogy jól nézz ki, nem annyira fontos, mint hogy a fontos szerveidre fordítsa az energiáit
máj. 15. 20:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!