Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkésbarna hajba hogy nézne...

Szőkésbarna hajba hogy nézne ki a fekete melír?

Figyelt kérdés

Csak néhány tincs befestésére gondoltam, de nem tudom, hogy hogy állna. A hajam teteje szőke, de nem olyan világos szőke, inkább sötétebb, a többi rész világos/sötét barna.

Tapasztalatok ilyen téren?:D


2010. okt. 28. 13:04
 1/6 anonim válasza:
Huhh, most elképzeltem, hogy szőke a hajtöved, a többi világos ill. sötétebb szőke, és abba fekete.... szerintem undorító lenne. Bár ez csak az én privát véleményem. Ha mindenáron csíkokat akarsz, akkor szerintem valamilyen sötétebb árnyalatú szőkét, vagy barnát tegyél bele, az szerintem még jól is néz ki. De szőke, meg fekete... az gáz sztem.
2010. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neeem :D Valamit félre értettél. A hajam teteje szőkés, de az sem olyan sokáig mert a nap nyáron kiszívta a szinét és világos lett.. de már kezd bebarnulni. és a hajam többi része világs ill. sötét barna. de a világosból ink több van :D
2010. okt. 28. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
nemtom...szerintem nem kéne:S
2010. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ocsmány
2010. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem se rakass bele. inkább sötétbarnát, barnát, de feketét ne :)
2010. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés. köszi a válaszokat:)
2010. nov. 3. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!